Salih Otomotiv Hakkında - Kurumsal - Tarihçe

Salih Otomotiv 1992 yılında Salih TAŞ tarafından kurulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan bu zamana kadar istikrarla kaliteden ödün vermeden devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. Yüksek performanslı ve kaliteli aküler ile Diyarbakır'da bölge pazarına hitap etmekteyiz.

Gelişen teknolojiyle birlikte araçların sürekli artmakta olan enerji ihtiyacını karşılamak için sürekli olarak çalışıyor, maksimum verim için Türkiye'nin önde gelen Akü firmalarından yeni modeller getiriyoruz. Bugün ürün portföyümüzde motosiklet akülerinden binek araba akülerine kadar her araca hitap edecek ürünler bulunuyor.

Geniş ürün yelpazemiz içerisinde Türkiye'nin büyük markaları olan İnci Akü ve Mutlu Akü ürünlerinin yanında Zafer, Çelik, Roket, Delphi, gibi birçok markalarında ürünlerin satış ve satış sonrası destek hizmetini bugüne kadar başarıyla yerine getirdik. Abdulkadir Özcan A.Ş. Markası olan Turbo Akü'nün bölge bayiliğini aldıktan sonra tek markanın dağıtımına ve satış sonrası teknik desteğini Profesyonel ekibimizle sunmaktayız. Diyarbakır 'da akü ihtiyacı olup Salih Otomotiv'e gelip de istediğiniz hizmeti bulamama gibi bir sorununuz olmuyor. Uzman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz.